מדרסי IMS

מדרסים בהתאמה אישית

מדרסי IMS

למדרסים שלנו יש תפקידים חשובים ההופכים אותם לחיוניים ביותר עבור כל אחד ואחת:
הם משמשים כבולמי זעזועים, משפרים את היציבה, מחלקים באופן שווה את משקל הגוף, מונעים כאבים ועוד…

זה נכון שברוב המקרים הנעליים שאנו נועלים לא מספקות יציבה הולמת המסוגלות לעמוד בדרישות אלה.
לאחר מחשבות רבות וניסיון של שנים בתחום פתחנו את מדרסי  IMS – מדרסים בהתאמה אישית אשר יספקו יציבה טובה יותר ויעזרו לכם למנוע פציעות וכאבים מיותרים.

שיטת האבחון הייחודית שלנו בא לידי ביטוי עם מכשיר מיוחד. המכשיר כולל בתוכו מספר רב של סנסורים הקולטים את מנח כף הרגל ואת הצורך של הנבדק לתמיכה בכפות הרגליים.לאחר השימוש במכשיר אנו מקבלים את תוצאות הבדיקה ובעזרת הצוות המיומן שלנו אנו מתאימים במיוחד עבור כל אחד ואחת את המדרסים הטובים ביותר למנח כף רגל בריא וטוב יותר.

 

מדרסי IMS מגיעים בשלושה סוגים המתאימים לתחומי עיסוק ופעילות שונים.

מדרסי IMS ליום יום

דגם זה מתאים לאנשים עם קשת גבוהה בכף הרגל או בשפה המקצועית אולפוס.הדגם מתאים גם לאנשים עם פלטפוס ולכאלה בעלי קריסה חלשה עם גמישות בינונית בכף הרגל ולבעלי קריסה חזקה עם גמישות גבוהה. מתאים לאנשים בעלי משקלים בינוניים וגבוהים ומספק יציבה בכל מצב וזמן.מדרס זה מתאים לספורטאים, לאנשים היוצרים עמוסים כבדים וכן לפעילות היום יום.

מדרסי IMS לספורטאים

דגם זה הנו דגם מעולה למי שאוהב תמיכה ומעטפת חזקה. הוא מתאים לאנשים הסובלים מפלטפוס וכן יתאים למי שצריך תמיכה בדרגת גמישות בינונית ונמוכה. כמו כן המדרס מתאים לאנשים בעלי משקלים בינוניים וגבוהים עם קריסות חזקות או לבעלי קריסה בינונית עד חזקה ולאוהבי תחושת התמיכה. מדרס זה מתאים לספורטאים, לאנשים היוצרים עמוסים כבדים וכן לפעילות היום יום.

מדרסי IMS לעומסים כבדים

דגם זה הינו בדרגת רכות ותמיכה בינונית עד נמוכה המתאים ליום – יום הוא מתאים לאנשים עם קשת גבוהה או אולפוס בשפה המקצועית. כמו כן המדרס מתאים לאנשים עם פלטפוס ולאנשים בעלי קריסה חלשה עם גמישות בינונית בכף הרגל או לבעלי קריסה חזקה עם גמישות גבוהה. מדרס זה מתאים לספורטאים, לאנשים היוצרים עמוסים כבדים וכן לפעילות היום יום.

אנו גאים לשרת את לקוחות מכל חלקי הארץ. התקשר עוד הים  לקביעת פגישה אחד על אחד!

שאלות נפוצות

– רצוי להביא חומר רפואי רלוונטי

– רצוי לבוא עם בגדים נוחים

-תלוי בסוג הטיפול ובחומרת המצב

כן, חניה ללא תשלום 

קישורים מהירים

מוזמנים ליצור עמנו קשר לייעוץ ופרטים נוספים:

Scroll to Top