כאבי ראש

נשמח להיפגש איתכם וליצור תוכנית למסע שלכם לקראת ריפוי והקלה בכאב.

ממה נגרמים כאבי ראש? כמה זמן הם נמשכים? איך מטפלים? עלולים להיות סיבוכים? 

אם אתה סובל מכאבי ראש, אתה לא לבד. בערך 80-90% מהאנשים ברחבי ארצות הברית סובלים מכאבי מתח מזדמנים או תכופים. הם גם המקור השלישי ביותר המדווח ביותר לכאב ברחבי העולם! בין אם הם חריפים וארעיים או קבועים וכרוניים (כמו מיגרנות), ניתן לטפל בכאבי ראש על ידי פיזיותרפיה.

טיפולי פיזיותרפיה אינם נוהגים לחשוב לראשונה כשיש להם כאב ראש – לרוב, התגובה הנפוצה היא לקחת צורה כלשהי של תרופות לשיכוך כאבים. זה עשוי לעזור להקלה על הכאב בטווח הקצר, אך אם אתם כל הזמן סובלים מכאבי ראש או מיגרנות, תרופות להקלה על כאבים לא יספקו לכם את אותן ההשפעות לטווח הארוך שתהיה לטיפול הגופני. אם התמודדת עם כאב שנגרם מכאבי ראש, פנה עוד היום לטיפול פיזיותרפי בתנועה אופטימלית. אנו נעזור לך להבין מה גורם לכאבי הראש שלך ולספק תוכנית טיפול יעילה, בטוחה וטבעית לחיסולם!

מהם סוגי כאבי הראש השונים?
אנשים רבים אולי אינם יודעים זאת, אך למעשה ישנם סוגים שונים של כאבי ראש אשר כולם מתפתחים מסיבות שונות.

שלושת הסוגים העיקריים של כאבי ראש כוללים:

כאבי ראש מתוחים
הצורה הנפוצה ביותר של כאבי ראש מכונה כאבי ראש מתח. אלה יכולים להופיע כתוצאה מתנועות שחוזרות על עצמן או תנוחה לקויה בצוואר / בראש. כאבי ראש מתחים נגרמים כתוצאה ממאמץ על "הדורה מאטר", שהוא קרום רגיש העוטף את המוח. הדורה מאטר שוכנת בסמיכות לשרירים קטנים בבסיס הגולגולת הנכנסת לעווית כאשר הדורה מאטר מתאמץ, ובכך שולח אותות כאב למוח וגורם לכאב הראש שלך.

כאבי ראש שרירים ושלד
 כאבי ראש שרירים ושלד מתרחשים כאשר יש כמויות משמעותיות של מתח בצוואר. לרוב זה תוצאה של חוסר איזון פיזי, חולשות או נזק, אם כי מתח רגשי (כמו מתח) יכול גם להיות גורם תורם. פגיעה טראומטית בצוואר, כמו צליפת שוט, היא גורם שכיח לכאבי ראש שרירים ושלד. עם פגיעות צוואר שכיחות כמו שוט שוט, השרירים ורקמות החיבור בצוואר יכולים להיקרע או להתאמץ. זה יכול להוביל לכאבים מייסרים המורגשים בראש, כמו גם בפנים, בכתפיים או בצוואר.

כאבי ראש וצוואר
כאבי ראש קשורים גם לכאבי צוואר, המערבים את שלושת חוליות הראש העליונות של הצוואר. כאבי ראש אלה יכולים להתפתח כתוצאה ממצבים מסוימים, כמו זעזוע מוח או דלקת מפרקים, אך זן הקשורים לעבודה יכול גם לעורר כאב ראש בצוואר. מקצועות הדורשים תנועה כלפי מטה של הראש או הצוואר מועדים לפתח כאבי ראש בצוואר. זה עשוי לכלול מספרות, נהגים ארוכי טווח, שפים, אמני ציפורניים, תכשיטנים וכו .

מצא הקלה בכאבי הראש באמצעות פיזיותרפיה:
אם אתם סובלים מכאבי ראש, פנו עוד היום למרכז שיקום אורטופדי IMS לטיפול אופטימלי בפיזיותרפיה. אנו מחויבים לספק לך את הטיפולים הטובים ביותר לכאבי הראש שלך. בפגישה הראשונית שלך, אחד המטפלים הפיזיותרפיים המיומנים שלנו יבצע הערכה גופנית וישאל אותך שאלות על ההיסטוריה והתסמינים הבריאותיים שלך, על מנת לקבוע איזה סוג כאב ראש אתה חווה והיכן הכאב נובע. לאחר מכן תוכנן תוכנית טיפול במיוחד עבורך ועבור ההחלמה שלך.

הטיפולים שלנו לכאבי ראש מתמקדים בהקלה על כאבים, שיפור היציבה וחיזוק השרירים בצוואר ובגב העליון. כל אלה יסייעו בהפיכת חיי היומיום שלכם להרבה יותר נוחים ללא כאבי ראש! כדי לקבוע את פגישתך, פנה עוד היום למרכז שיקום אורטופדי IMS כדי לדבר עם אחד המטפלים הפיזיותרפיים שלנו.

אנו גאים לשרת את לקוחות מכל חלקי הארץ. התקשר עוד הים  לקביעת פגישה אחד על אחד!

 

נוחות והקלה - מהצד הראשון !

חדש ! מדרסי IMS - מדרסים בהתאמה אישית

שאלות נפוצות

– רצוי להביא חומר רפואי רלוונטי

– רצוי לבוא עם בגדים נוחים

-תלוי בסוג הטיפול ובחומרת המצב

כן, חניה ללא תשלום 

קישורים מהירים

נוחות והקלה - מהצעד הראשון !

חדש ! מדרסי IMS - מדרסים בהתאמה אישית

מוזמנים ליצור עמנו קשר לייעוץ ופרטים נוספים:

Scroll to Top